Menu
Your Cart
Kargo fiyatları sebebiyle şu an sadece Trendyol ve Hepsiburada üzerinden satış yapıyoruz.

Hakkımızda

Hayatı şekillendirmek için işe önce kendimizden başlamalıyız. En iyisini üretmek yılların birikimi ile mümkün olur ama herkes için en iyisini üretmek emek ister. Biz hdsticker olarak müşterilerimize yeni tasarımlar sunarken aynı zamanda eşsiz, benzersiz ve en önemlisi yüzlerinizi güldürmeyi, mutlu etmeyi hedefliyoruz. İşimizin tüm süreçlerinden ilham alıyor, bu ilhamı çalışanlarımızın ve müşterilerimizin hayatına artı değer katmak için sürekli geliştiriyoruz.

Amacımız, küçük şeylerle, kendi zevkinize göre, bakmaktan keyif aldığınız görselleri, resimleri, tasarımları, günlük yaşantınızda her obje üzerinde kullanma imkanı tanıyoruz.

Sizlerin hayatınızın her alanına renk katmayı ve güzelleştirmeyi hedefliyoruz.

Aramıza hoş geldiniz. Belki de bir gün merhabalaşırız.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler olan stickerlarımızı, Türkiye’de ve tüm Dünya’da müşterilerimizle buluşturup, kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle kullanacağı her ortama renk katmak, bu sektörde en beğenilen ve en tercih edilen marka olmak.

Misyonumuz

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, sektördeki firmalar arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak. Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.