Menu
Your Cart
Kargo fiyatları sebebiyle şu an sadece Trendyol ve Hepsiburada üzerinden satış yapıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet hesabınız olması gerekir, alışveriş detaylarınıza daha kolay ulaşabilmeniz için.

Kredi kartı, banka kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.

100₺ ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. 100₺ altı siparişler için kargo ücreti 15₺’dir.

Anlaşmalı kargo firmamız ile gönderim sağlıyoruz.

Ürün sipariş tarihinden bir sonra ki gün kargoya verilir, kargo firmasına bağlı olarak 2-5 gün aralığında sürebilir.

1- Ürün yırtık, baskı kalitesinde bozukluk gibi sebepler nedeniyle size ulaştıysa.

2- Kargo firmasının taşıma esnasında yaptığı bir hata varsa.

3- Boyutlarda sipariş edilen boyuttan farklı geldiyse.


Tasarımlarımız vektörel olarak hazırlanıp siyah renkli 5760 x 1440 dpi çözünürlükte inkjet yazıcılar ile parlak folyo üzerine CMYK çıktı alınmaktadır. Daha sonra bilgisayar destekli olarak kesilmektedir.

İndirim kuponlarımız zaman zaman Instagram ve Twitter hesabımız üzerinden yayınlanmaktadır. Instagram hesabımız @hdstickerr, Twitter hesabımıza ise @hdstickerr adresinden ulaşabilirsiniz. Ara ara çok güzel indirimler yapıyoruz.

Toplu siparişlerde indirim için info@hdsticker.com ‘ a eposta atabilirsiniz.
Evet. Yukarıdaki “Kendi Tasarımını Yükle” linkinden sipariş verebilirsiniz.
Herhangi bir sorun, bilgi, toplu siparişler ve öneri için info@hdsticker.com  adresinden ya da 08502422712 hatlı numaramıza WhatsApp üzerinden mesaj atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Stickerlarımız kolayca sökülebilir ve söküldüğünde iz, kalıntı bırakmaz. Dilerseniz çıkardıktan sonra nemli bezle çıkardığınız yeri kolayca temizleyebilirsiniz.
Stickerlarımız suya, toza, darbeye, neme, tere, çizilmeye, sararmaya, boya atmasına karşı dayanıklıdır. Kullandığımız özel kağıdımız ile yapıştırdığınız her yüzeyde uzun ömürlü kullanıma elverişli olduğu müşterilerimiz tarafından kanıtlanmıştır. Fakat uzun süre suda bekleyip ve sert bir cisimle darbe alırsa baskıda değişmeler yaşanabilir. Bu durum normal su dökülüp silindiğinde geçerli değildir.
Şimdilik yurtdışına kargo yapmıyoruz. Fakat bir süre sonra gönderim yaptığımız ülkeleri sizlerle paylaşacağız.
Aradığın sticker'ı bulamadın mı? Aklında neleri yapıp yapamayacağımızla ilgili sorular mı var? Bize istediğin zaman info@hdsticker.com mail adresimizden e-posta atabilir, Twitter  ve Instagram üzerinden mesaj gönderebilirsin. Aradığın sticker yoksa bize öneride bulunabilir veya özel tasarım etiket istiyorsan 08502422712 numaralı telefonumuza mesaj göndererek iletişim kurabilirsiniz.